Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
V Ohiu na univerzitě se pokusil zabíjet „uprchlík“ ze Somálska. Najel do dětí a sekal sekáčkem: 9 zraněných.
Abdul-Razak-Ali-Artan

RM, 29.11.2016

 

Somálský „uprchlík“, kterého do USA dovezl režim Husajna Obamy, se jmenoval Abdul Razak Ali Artan. V roce 2007 se ze Somálka přestěhoval s rodinou do Pakistánu a v roce 2014 do USA. Dostal povolení k pobytu.

 

Ali si před několik málo měsíci stěžoval do univerzitních novin, že ve škole není modlitebna pro islamisty. „Jsem muslim. Modlím se v na otevřeném prostranství a není to ono. Média mě vykreslují jinak než by měla“, stěžoval si do novin.

Rozhovor muslima ve studentských novinách

Rozhovor muslima ve studentských novinách

Džihádista Ali v rozhovoru pro studentské noviny neděkuje Americe, že ho přijala, že mu poskytne vzdělání, Ali si stěžuje, že mu „nevěřící“ nezřídili modlitebnu. Noviny s ním udělaly rozhovor když přišel na univerzitu, sluníčkáři a levičáci byli nadšení, že konečně mají muslimského studenta.

V rozhovoru si také postěžoval, že není vnímám jako „člověk z Ohiaské univerzity“, ale jako „divoch z Ohiaské univerzity“.

Džihádista najel autem nejprve do lidí, kteří stáli na chodníku, pak z vozu vystoupil a napadl další lidi sekáčkem na maso. Původní informace školy, že se na kampusu nachází „aktivní střelec“, se podle místní policie nepotvrdila. Ozbrojence zastřelil policista, který byl poblíž, informovala agentura AP.

Úřady z Ohia již potvrdili NBC News, že v pondělí odpoledne to byl Ali, 18-ti letý student prvního ročníku, kdo najel do lidí autem a sekal do nich sekáčkem na maso.

Policie nevěděla zda-li se jedná o osamělého vlka, či o větší skupinu muslimů

Policie nevěděla zda-li se jedná o osamělého vlka, či o větší skupinu muslimů

 

Zdroj : Pamela Geller

All for Joomla All for Webmasters