Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
VIDEO: Černoši v Chicagu unesli bílého voliče Donalda Trumpa, mučili ho a vysílali na Facebooku
chicago-mugshots

ŽM, 06.01.2017

Pouhý den po té co Lidl dal do svého reklamního letáku černocha, prý abychom poznali cizí kulturu a oblíbili si ji, se objevilo děsivé video. Zachycuje partu čtyř 18ti letých, černých voličů Hillary Clintonové, kteří unesli mladého bělocha a mučili ho. Vše točili na video, které živě vysílali na Facebooku.

Řezali mu vlasy nožem, nutili ho pít ze záchodové mísy, řezali mu oblečení a zranili ho na hlavě. Všemu se zrůdy hlasitě smáli a křičeli na svojí oběť:“mrd*t Donalda Trumpa, mrd*t bělochy“.

Policie levicové fanoušky neúspěšné prezidentské kandidátky Clintonové zadržela a nyní jim hrozí 6 – 30 let vězení.

chicago-mugshots

Zadržení tyrani, zleva: Brittany Covington, Tanishia Covington, Tesfaye Cooper a Jordan Hill. (zdroj police Chicago)

Velitel policie v Chicagu Kevin Duffin řekl, že protože je černým útočníkům pouze 18 let, bude nyní předmětem vyšetřování, zda-li se nejedná jen o nějakou klukovinu.

V USA již 8 let vládne Barak Husajn Obama, černoch původem z Keni a pravděpodobně i muslim. 20. ledna se odstěhuje z Bílého domu a předá vládu právě prezidentovi Trumpovi.

 

 

Rasistické útoků divokých černochů na bělochy jsou poměrně běžné v zemích kde žijí obě rasy pohromadě. V Jihoafrické republice se stal otřesný případ, kdy černoši týrali 66letou bělošku Petro Weyers i její 6ti letou vnučku Chaney. Přepadli je v bytě paní Weyers v chráněném komplexu Kitmet 6. února 2014. Nejdříve šktili malou blonďatou Chaney a když ztratila vědomí, její tělíčko hodili na zem. Babička se mohlila a nabízela že jim dá všechny hotové peníze, které měla u sebe (bylo to 1200 R cca 2.100 Kč ). Když ji nožem sundavali prstýnky a hodinky tak ji pořazali na rukou. Mučili ji celkem dvě hodiny.

 

Pořezané ruce 66 Afrikánky Petro. Černoši ji sundavali prstýnky a hodinky nožem.

Pořezané ruce 66 Afrikánky Petro. Černoši ji sundavali prstýnky a hodinky nožem.

2168_3_1392731472

Petro Weyers (66)

Babička s vnučkou po napadení divokými černochy

Babička s vnučkou po napadení divokými černochy

Chaney (6) ti divoši škrtili až do bezvědomí.

Chaney (6) ti divoši škrtili až do bezvědomí.

All for Joomla All for Webmasters