Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
VÍTEJTE V PEKLE JMÉNEM BRUSEL
brusel

DR, 22.12.2017

„Nicméně, Donald Trump si svým nezaměnitelným způsobem nebral servítky a řekl prostou pravdu: Brusel se rapidně propadá do chaosu a anarchie. Přesně dva měsíce po vyslechnutí tohoto dramatického Trumpismu se v Bruselu odehrál hrozivý islámský teroristický útok, který si vyžádal 32 obětí. A to byla pouze špička ledovce, který vyrostl během tří dekád masové imigrace a socialistického šílenství.

Minulý měsíc v Bruselu třikrát vypukly rozsáhlé výtržnosti a rabování.

Nejdřív se fotbalový tým Maroka kvalifikoval na Mistrovství světa: 300 až 500 „mladíků“ cizího původu vyšlo do ulic „oslavit“ tuto událost svým vlastním způsobem. Vyrabovali desítky obchodů v historickém centru města, zpustošili liduprázdné ulice tohoto „hlavního města civilizace“ a během výtržností zranili 22 policistů.

A nakonec, 25. listopadu, měly socialistické autority zodpovědné za město Brusel geniální nápad povolit demonstraci proti otroctví v Libyi. Ta se rychle zvrhla v další výtržnosti: obchody byly ničeny, auta zapalována, 71 lidí bylo zatčeno.

Takovéto protizákonné jednání, které nelze ani v nejmenším politicky ospravedlnit, je novým bruselským standardem. Politikům se tato skutečnost, která je důsledkem jejich žalostného selhání, nemusí moc líbit. To však nic nemění na tom, že je to skutečnost do očí bijící a nepopiratelná. Nový Brusel charakterizují výtržnosti a rabování lidmi cizího původu, stejně jako trvalá přítomnost těžce ozbrojených vojáků v jeho ulicích. Ti jsou zde nasazeni od nejhoršího teroristického útoku v Belgii z 22. března 2016, kdy evropští islamisté zavraždili 32 lidí a zranili 340.

Nabízí se otázka, proč tito skvělí belgičtí vojáci hlídkující v ulicích proti výtržníkům nezakročí. Důvod je jednoduchý – nemají k tomu pravomoc; pokud by totiž voják nějakého výtržníka zranil, byl by veřejně potrestán, vláčen médii, postaven před soud a bez nároku propuštěn.“

 

https://cs.gatestoneinstitute.org/11593/brusel-peklo

All for Joomla All for Webmasters