Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Vládní agentura HATE FREE nás odhalila! Šéf Islámského státu skutečně nepsal odpověď muslimce do Teplic!
HFC-1-672x372

ŽM, 04.01.2016

S politováním musíme oznámit, že vládní Agentura pro sociální začleňování, konkrétně její projekt Hate Free, zapracoval 100% profesionálně! Nenechali se zmást a odhalili, že nejhledanější terorista světa Dr. Abu Bakr al-Baghdadi PhD, nepsal dopis 17ti leté sluníčkové muslimce z Teplic Eman.

Odborníci na nenávist, které si platí premiér Sobotka (ČSSD), vicepremiér Babiš (ANO) a vicepremier Bělobrádek (KDU-ČSL) nás odhalili!

Odborníci na nenávist, které si platí premiér Sobotka (ČSSD), vicepremiér Babiš (ANO) a vicepremier Bělobrádek (KDU-ČSL) nás odhalili!

Tento dopis jsme skutečně napsali my. Měl vyvrátit nesmyslný a vylhaný blog tohoto děvčete. Její idealizované vidění islámu a lži, jsme vyvrátili popořadě a bod po bodu. Jsme hrdí, že ani odborníci z Hate Free nenašli jedinou odbornou vadu na textu podepsaném arciteroristou, kterého hledá (alespoň to tvrdí) CIA, FBI, ruské tajné služby, Mosad, CI5, syrská armáda, jemenská vláda, Irán, Irák, Egypt a zbytek světa….

Člověk by si skoro myslel, že studentka blízkovýchodních studií z Plzně by nám trošku teroru od Islámského státu přála.

Člověk by si skoro myslel, že studentka blízkovýchodních studií z Plzně by nám trošku teroru od Islámského státu přála.

Je skvělou zprávou pro daňové poplatníky, kteří živí všech cca 10 zaměstnanců projektu Hate Free, že 40.000.000 Kč, které jim  zaplatili, je účelně vynaloženo! Je skvělou zprávou, že nyní, kdy ministr Chovanec (ČSSD), zakládá spolu s gay-pornohercem Jakubem Jandou (v branži vystupuje pod uměleckým jménem Patrik Jakl) a Romancovovou odbor pro šíření pravdy na Ministerstvu vnitra, mu úřad vlády zdárně sekunduje a odhaluje falešné zprávy.

Představa jak partička 10 úředníků na Úřadě vlády zjišťuje, zda-li si nejhledanější terorista světa dopisuje s teplickou štředoškolačkou, je skutečně k popukání. Když si ale vygooglite, co to je za lidi, že je na vládu přivedl exministr Jiří Dienstbier (ČSSD) dojde Vám, že to není zase taková sranda. Tito lidé utrácejí peníze, které nejdříve vydělali normálni lidi prací a nyní je používají proti nim. Pokud za 40 miliónů ročně, odhalí každý pracovní den jeden text, který se neoprávněně vydává za šéfa Islámského státu, stojí to pracující 150 tis. Kč.

Jsme přesvědčeni, že by celé společnosti prospělo, kdyby tito mladí a schopní (doufejme, že nemají pouze schopnost přisát se na státní cecek) lidé šli do práce. V Amazonu prý pořád berou.

All for Joomla All for Webmasters