Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Vodafone tvrdě proti kritikům islámu. Spolupráce s teroristickou televizí mu však nevadí.
vodafone

RM, 08.06.2017

Mobilní operátor Vodafone se rozhodl zapojit mezi aktivistické firmy a přikázal poskytovatelům internetové reklamy, aby je nedávali na weby, které údajně šíří nenávist a tzv. fake news.

Firma explicitně nejmenovala o jaké weby se jedná, nicméně je vysoce pravděpodobné, že toto jejich opatření je mířené na alternativní zpravodajské servery. Jediný seznam tzv. proruských a „nenávistných“ webů sestavil think tang Evropské hodnoty. Tato organizace je placena kontroverzním miliardářem Sorosem, Evropskou unií a vládou Sobotky a Babiše. Seznam sestavoval nechvalně známý pornoherec Jakub Janda.

„Mezi základní hodnoty značky Vodafone patří rozmanitosti a inkluze“ nelogicky prohlásil ředitel Vodafonu Vittorio Colao, když oznamoval, že svojí inzercí budou nadále podporovat již pouze média, která patří oligarchům Babišovi a Bakalovi, státní televizi a další „pokrokové“ firmy, které podporují a propagují islám.

Vrcholem pokrytectví je, že sám spolupracuje s katarskou televizí Al Jazeera. Tento televizní kanál je již více než týden zakázaný v Egyptě, Jordánsku, Saudské Arábii, Bahrajnu a Spojených arabských emirátech. Vlády těchto zemí mají sice blízko k teroristickým skupinám v Sýrii a Iráku, nicméně jsou přesvědčeny, že Al Jazeera podporuje Muslimské bratrsvo. Tato organizace je v Egyptě zakázána a její členové byli odsuzováni k trestům smrti za pouhé členství v této islamistické organizaci. Vodafone přesto svojí podporu stanici Al Jazeera nezrušil. Na Parlamentní listech.cz však inzerovat nebude.

Katarská televize Al Jazeera například tvrdila, že egyptská armáda upaluje členy Muslimského bratrstva. Použila k tomu fotografii z Jihoafrické republiky starou pět let.

Katarská televize Al Jazeera například tvrdila, že egyptská armáda upaluje členy Muslimského bratrstva. Použila k tomu fotografii z Jihoafrické republiky starou pět let.

All for Joomla All for Webmasters