Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Volfová měla pravdu, Roithová (KDU-ČSL) lhala. EU nás bude trestat za to, že nechceme dovážet muslimy.
volfova roithova

13.6.2017

Dnes pravděpodobně Německo (kterému se říká Evropská unie) zahájí trestná opatření proti nám, Polsku a Maďarsku. V důsledku nás mohou hnát přes soud, který mám přikáže platit desítky miliónů pokutu, odebrat hlasovací práva a možná i zastavit dotace pro české miliardáře na jejich Čapí hnízda.

Německo je v právu! My jsme se zavázali poslouchat!

Naši vlastizrádní politici totiž v roce 2009 schválili tzv. Lisabonskou smlouvu, kde se zavázali, že my všichni musíme poslouchat příkazy z Berlína/Bruselu, pokud získají nadpoloviční většinu při hlasování. A tuto podporu Německo pro svůj plán na přerozdělování muslimů a Afričanů i do našich klidných a mírumilovných zemí získalo.

Lisabonskou smlouvu tehdy podporovali : ČSSD v čele s Paroubkem, Zelení v čele s Kateřinou Biomasou-Bursíkovou, KDU-ČSL s Cyrilem Svobodou. Že je třeba se podvolit Berlínu/Bruselu, tehdy bylo přesvědčeno i 33 poslanců z ODS. Jediní kdo byli proti, byli komunisté.

IMG_3708

IMG_3709

V roce 2014 Jana Volfová natočila video, kde varovala před tím, že Evropská unie má právo, nám sem proti naší vůli dovézt jakékoliv množství muslimů, které budeme muset živit, šatit a léčit, a oni nám na oplátku budou zavádět právo šaria a teror jak Londýně či Paříži.

Místopředsedkyně lidovců Roithová také natočila propagační video. Jenže tato kontroverzní, havlistická politička zde tvrdila pravý opak: „Nevěřte tomu, že nám sem jižní státy budou posílat ilegální imigranty“.

Lhali tehdy, lžou i teď.

Poznámka: Jana Volfová bude v říjnu kandidovat do Poslanecké sněmovny na kandidátce Bloku proti islamizaci.

All for Joomla All for Webmasters