Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Vyvracíme sluníčkářské mýty. Díl 2.: Imigranty, o které je třeba pečovat zde nepotřebujeme. I kdyby to nebyli muslimové.
(COL)
Funkwerk Kîpenick. Unterricht fÅr
auslÑndische ArbeitskrÑfte aus Ghana.
- 1976
arbeiter gastarbeiter schwarze ghanaer aUSLéNDER

ŽM, 04.01.2017

Sobotka (ČSSD), Babiš (ANO) a Bělobrádek (KDU-ČSL) připravili gigantickou zakázku pro neziskovky. Jednalo se o integraci 6.000 imigrantů, za 520.000.000 Kč.

 

Lidé se stěhovali co svět světem existuje. Stěhovali se za bezpečím, lepším životem, za svobodou, za láskou, za počasím … Ovšem nikdy v minulosti, ti nově příchozí nevyžadovali aby je původní obyvatelstvo živilo, šatilo, integrovalo, zajistilo bydlení a celkově se o ně staralo jako o malé děti.

 

Přemysl Otakar II.

Přemysl Otakar II.

Ve 13. století pozval český král Přemysl Otakar II. Němce do českého pohraničí. Očekávalo se od nich, že zúrodní nehostinné Krkonoše a Krušné hory. Že budou pracovat a platit daně. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

 

V 18. a 19. století se stovky tisíc Angličanů, Irů, Němců, Italů, Čechů a Moravanů, Rusů a všech dalších evropských národů stěhovaly do Ameriky. Ta jim dala šanci „budovat si své štěstí“. Jedno zda-li rýžováním zlata, chovem dobytka, pěstováním kukuřice, těžbou ropy, zpracováním kožešin … prostě prací. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

Imigranti dorazili do Ameriky

Imigranti dorazili do Ameriky

 

Turci přicházeli do Německa za prací. Ne za sociálními dávkami.

Turci přicházeli do Německa za prací. Ne za sociálními dávkami.

Od roku 1961, kdy začal v Německu hospodářský zázrak, Němci pociťovali nedostatek pracovních sil. Po druhé světové válce, kdy Rusové, Američané a Britové porazili nacionálně socialistické Německo a pobili 7,5 milionu Němců. Turci pracovali v továrnách a ustálilo se pro ně označení gastarbeiter (hostující pracovník). . Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

 

 

 

Spisovatel Khaled Hosseini a jeho otec Nasser Hosseini. Sice muslimové, ale afgánská elita. Prchli z Afganistánu právě před islámem. Jejich samovznícení je krajně nepravděpodobné.

Spisovatel Khaled Hosseini a jeho otec Nasser Hosseini. Sice muslimové, ale afgánská elita. Prchli z Afganistánu právě před islámem. Jejich samovznícení je krajně nepravděpodobné.

S rozpadem koloniální říše Velké Británie po 2. sv. válce se do Británie stěhovali stovky tisíc občanů bývalých kolonií: Indů, Pakistánců, Bangladéšanů… I když se často jednalo o muslimy z islámských zemí, přicházela elita. A profesor z univerzity v pakistánském Islamabádu, který hovoří anglicky lépe než urdsky, žádnou integraci ani sociální dávky nepotřebuje.

 

 

 

 

 

Vietnamští dělníci na oslavě 1. máje v Praze

Vietnamští dělníci na oslavě 1. máje v Praze

Za socialistické éry si naši soudruzi přivezli tisíce imigrantů ze spřátelených socialistických zemí : z Řecka, Vietnamu, Kuby a arabských socialistických států. Předpokladem bylo, že imigranti byli nakloněni nám i celému vládnoucímu socialistickému režimu. Všichni ihned začali pracovat. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

 

 

Pryč ze socialistického Československa uteklo asi 200.000 lidí. Někteří učili na vysokých školách, jiní si budovali své živobytí v soukromém sektoru. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávali, integrační programy pro ně nezřídili.

V posledních letech tisíce Židů prchají z Evropy, především z lokalit, nejvíce zasažených příchodem muslimů. Aby mohli utéct, musí si v Izraeli opatřit bydlení a práci. Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávají, integrační programy pro ně nezřídili.

Doktor Pomahač žije v USA a je prvním chirurgem, který dokázal transplantovat celý obličej.

Doktor Pomahač žije v USA a je prvním chirurgem, který dokázal transplantovat celý obličej. Sociální dávky nebere, integračních kurzů se neúčastní.

Nyní žije v zahraničí minimálně 110.000 Čechů (podle MPSV) a maximálně 370.00 (Světová banka). Známe české lékaře v Americe, řidiče kamionů Německu, trhače kiwi na Novém Zélandu, pokojské v Rakousku, kuchaře ve Vietnamu, tuneláře na Bahamách či ve Švýcarsku ect… Všichni však v cizině pracují, nebo mají majetek uloupený z domova (Bakala, Kožený). Sociální dávky, podle dostupných pramenů nedostávají, integrační programy pro ně nezřídili.

 

 

Že je dobrý nápad přivézt do Německa negramotné (německy neumí) muslimy a černochy a pečovat o ně, vymyslela Merkelová. Italové a Francouzi ji kopírují a dovážejí své vlastní imigranty, kteří nikdy nebudou schopni (ani ochotni) pracovat. Že si přivezeme svých vlastních 6.000 muslimů vymysleli Sobotka, Babiš a Bělobrádek!

Imigrant v Německu. Doktor nebo inženýr?

Imigrant v Německu. Doktor nebo inženýr?

All for Joomla All for Webmasters