Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Vznikla nová PROislámská politická koalice
kdu a stan

Robert Metelec, 04.1.2017

Lidovci a Starostové se dohodli, že do parlamentních voleb půjdou společně. Je to poměrně překvapivá událost na naší politické scéně. Pojďme si představit hlavní tváře tohoto proislámského a proimigračního uskupení.

Daniel Herman

je asi neznámější postavou KDU-ČSL. Je ministrem pro Sudetoněmecký landsmačaft a dalajlámu. Proslavili ho předevěím následující kauzy:

  • chtěl by připojit Českou republiku k Německu
  • Dalajlámu přijal na Ministertvu kultury, čím ohrozil zájmy českých firem v Číně
  • snažil se získat státní vyznamenání pro svého strejdu. Jediným důvodem mělo být, že strýček byl v koncentráku.
  • spolu s obchodním partnerem zavražděného kmotra Mrázka, developerem Sekyrou a údajným knězem Halíkem se zúčastnil odhalení lavičky Václava Havla. Za tu vdova Havlová-Veškrnová zkasírovala stovky tisíc Kč
  • k invazi muslimů do Evropy se staví poraženecky stylem – stejně jsou silnější, dejme jim naše ženy, děti a peníze, jinak si to vezmou sami

Naše civilizace je za zenitem, ani jedna evropská země není nad hranicí přežitelnosti. Budeme-li pokračovat tímto způsobem, ti za branami je dříve nebo později prolomí. A vůbec se s námi nebudou bavit, jestli chceme nějakou symbiózu. Brutálně řečeno: vezmou si, co budou chtít.

 

  • dlouho pracoval jako lobbista pro islamisticko-marxistickou teroristickou organizaci Lidoví mudžahedíni
Herman se svým spojencem, údajným knězem a politickým aktivistou Halíkem.

Herman se svým spojencem, údajným knězem a politickým aktivistou Halíkem.

Marian Jurnečka

je ministr zemědělství. Je to něm známo že je to Babišův muž v KDU-ČSL. Miroslav Kalousek (TOP) ho označil za prostoduchého pasáčka vepřů. Právě on spolu s Hermanem nejvíc ohrožuje zájmy českých výrobců potravin. Je fanatickým zastáncem sankcí proti Rusku a ztráty našich zemědělců dotuje z peněz, které vydělali lidé co pracují. Spolu s Babišem prosazuje zavádění špehování ministerstva financí, které chce vědět o každé prodané Tatrance v konzumu v Horní Dolní. Protože si uvědomuje, že tito nejdrobnější podnikatelé budou krachovat, opět jim slibuje dotace z eráru. Potravinářská komora ČR proti němu a jeho protičínským postojům protestovala a varovala, že firmy exportující do Číny přijdou o zakázky a následně peníze. Lidovec jim opět slíbil dotace.

Stanislav Polčák

je europoslanec za Starosty a nezávislé. Proslavilo ho to, že spolu s bývalým komunistou Jiřím Štětinou – krycí jméno Plavec (TOP 09) a Jiřím Niedermayerem (TOP 09) hlasoval proti ČR a fanaticky prosazoval povinné kvóty na dovoz muslimů. Zde dokonce vystupoval proti vládě Sobotky, Babiše a Bělobrádka.

Jediní tři čeští europoslanci, kteří hlasovali proti ČR

Jediní tři čeští europoslanci, kteří hlasovali proti ČR

Dana Drábová

je předsedkyní Úřadu pro atomovou bezpečnost a krajskou zastupitelkou za STAN. V roce 2015 podepsala výzvu za dovoz imigrantů – muslimů do naší země:

O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali.

Že vědci ( a Dana Drábová ) lhali jsme již dokázali v tomto článku. Muslimové skutečně znásilňují naše ženy a děti, skutečně vraždí, a skutečně se nechávají živit pracujícími Evropany.

Pavel Bělobrádek

je místropředseda Sobotkovyy vlády. Spolu s Babišem kryje všechny kroky naší vlády proti ČR. I on je zamozřejmě zastáncem dovozu muslimů do ČR.

Snímek obrazovky 2017-02-04 v 20.11.03

 

Petr Gazdík

je předseda STAN. Je zarytým odpůrce prezidenta Zemana. Vytýká mu především, že se snaží o přátelské vztahy s Ruskem a Čínou. Právě on reagoval na výzvu komediantů Bartošky a Dyka k týnům neklidu, protože Zeman neudělil vyznamenání strýčkovi ministra Hermana. Tehdy Gazdík z erárních peněz zaplatil demonstraci a koncert na Staroměstském náměstí, kam přišlo několik tisíc lidí – vesměs fanoušků Havla, Schwarzemberga a Kalouska. Na tuto jeho akci dorazila i místopředsedkyně ODS Milka Němcová.

Gazdík a bývalý komunista Pithart demonstrují proti Zemanovi

Gazdík a bývalý komunista Pithart demonstrují proti Zemanovi

 

Zfanati

Zfanatizovaní Havloidi 28. října zaplnili Staroměstké náměstí. Prezidenta Zemana zobrazili jako lejno a označili ho za „pičuse“. Akci organizoval právě Gazdík.

Zuzana Roithová

je bývalá europoslankyně za Lidovce. Proslavila se především videem z roku 2009, kdy lhala a přesvědčovala Čechy, že Lisabonská smlouva Evropské komisi nedá pravomoc nařídit kolik islamistů máme dovézt a živit.

Ve volbách v roce 2013 dali občané Lidovcům 336.000 hlasů. Většinou se jednalo o dobré venkovské lidi na Jižní Moravě, Jižních Čechách či Vysočině. O lidi, kteří se o politiku moc nezajímají, kteří mají rádi svého pana faráře, svého lidoveckého starostu, kteří však netuší jaké šílence vysílají do vládních funkcí. Zkuste na to prosím své babičky a dědečky upozornit. Česká republika se Vám odmění.

All for Joomla All for Webmasters