Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Žádná vysoká porodnost na imigrační krizi nepomůže. Pomohou pouze vysoké ploty.
boat-immigrants

Lea Vojteková – Sofranková

Řešení nízké porodnosti dovozem nekompatibilních migrantů se silnou porodností (která se jim v Evropě ale taky snižuje, takže časem by na tom byli stejně) je zcela zcestná a krátkozraká strategie, jelikož to ve výsledku povede k vyhynutí původního obyvatelstva, toho obyvatelstva, které posunulo lidstvo kupředu ve smyslu individuální svobody, ekonomické prosperity, intelektuálního rozvoje, technologického pokroku, umění a medicíny.

Po světových válkách, kdy zahynuly miliony lidí, také došlo k radikálnímu úbytku obyvatelstva a to vedlo k rozvoji nových technologií a i na příkladu Německa je jasně vidět, že to nevadilo a země se i tak ekonomicky zvedla a je dnes na špici. To, že dnes je trend klesající, neznamená, že se opět nezvedne a že musíme dělat paniku. 

Nemluvě o tom, že Země je přelidněná, zdroje dochází a v Evropě máme obrovské počty nezaměstnaných lidí. To, že jistá skupina lidí má natalitu vyšší, vůbec neznamená, že kvůli nim dojde k nějaké ekonomické nebo národní záchraně. Právě naopak.

Maïarští vojáci hlídkují u plotu na hranici se  Srbskem.

Maïarští vojáci hlídkují u plotu na hranici se Srbskem.

All for Joomla All for Webmasters